Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

Archív koncertů

zpět na aktuální koncerty

noty úterý 20. 6. 2017 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Improvizák

Vážné i nevážné zakončení školního roku studenty Konzervatoře Kroměříž v improvizovaných skladbách a úpravách

noty úterý 23. 5. 2017 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Chamber Symphony Orchestra Brno

Na programu Symfonie č. 1 Titán Gustava Mahlera v úpravě Iaina Farringtona pro komorní orchestr, diriguje Stanislav Kummer

noty úterý 16. 5. 2017 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Trio Martina Mergentalová (klavír), Sylvie Hartmannová (klarinet) a Martina Macko (zpěv)

Na programu skladby Louise Spohra, Franze Schuberta, Gaetana Donizettiho, Miloslava Ištvana a Antonína Tučapského [program]

noty úterý 2. 5. 2017 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Klavírní duo Zdeňka Švehláková a Eva Suchánková

Na programu skladby Claude Debussyho, Klementa Slavického, Edvarda Griega a Johannesa Brahmse [program]

absolvák středa 26. 4. 2017 v 19.00 hodin, Velehrad

Absolventský koncert

Absolvují Barbora Zezulová – varhany a Pavlína Mitášová - varhany [program]

absolvák čtvrtek 20. 4. 2017 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert orchestrální

Absolvují Magdaléna Frantová - violoncello, Alena Valčuhová - trubka a Sylvie Hartmannová – klarinet [program]

absolvák úterý 11. 4. 2017 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují Kateřina Sedlářová - housle a Marta Hanáková - viola [program]

absolvák čtvrtek 6. 4. 2017 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují Iveta Brázdová - flétna, Miloš Doležal - kontrabas a Antonín Laciga - housle [program]

absolvák úterý 28. 3. 2017 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují Jaroslav Minář – kytara, Vít Škrabal – trombon a Martin Matuška - kontrabas [program]

absolvák úterý 21. 3. 2017 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují Daniel Macho - housle a Pavel Těšík - klavír [program]

absolvák úterý 14. 3. 2017 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují Veronika Vaculíková - klavír, Adam Ramdan - cimbál a Michaela Jochcová - bicí [program]

maska úterý 28. 2. 2017 v 19.00 hodin, Divadelní sál Domu kultury

Jára Beneš: Na tý louce zelený

Studentské muzikálové představení, které pořádá Dům kultury. [Podrobnosti]

noty úterý 21. 2. 2017 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Tim Kadlec (flétna) a jeho hosté

Na programu skladby Carla Phillippa Emanuela Bacha, Eldina Burtona, Paulla Taffanela, Henri Dutilleuxa a Bohuslava Martinů. [program]

noty úterý 7. 2. 2017 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Hudba pro saxofon(y) – Antonín Mühlhansl, Ondřej Dvořák a Dagmar Mühlhanslová

Na programu skladby Yvon Bourrela, Henri Tomasiho, Jean-Baptiste Singeléa, Paula Hindemitha, Manuela Rosenthala a Pedra Iturralda [program]

noty úterý 10. 1. 2017 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Tomáš Bačovský – houslový recitál

Na programu skladby Tomasa Vitaliho, Ludwiga van Beethovena a Felixe Mendelssohna-Bartholdyho. [program]

noty středa 21. 12. 2016 v 19.30 hodin, kostel Nanebevzetí P. Marie Kroměříž

Předvánoční koncert

Na koncertě vystoupí žáci varhanního oddělení, barokní ansámbl, Žesťový soubor konzervatoře pod vedením prof. Karla Hofmanna, Smíšený pěvecký sbor pod vedením prof. Lenky Poláškové a Studentský symfonický orchestr konzervatoře, jehož dirigentem je prof. Jiří Kadavý. Stěžejním bodem večera bude provedení díla Jiřího Pavlici Missa Brevis pro sóla, smíšený pěvecký sbor a orchestr. Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji od 5. prosince v kanceláři školy (Pilařova 7, po - čt od 13 do 15 hodin) nebo před koncertem 21. 12. od 19 hodin na místě. Vstupné: 100,- Kč, studenti a senioři 70,- Kč. [program]

noty úterý 13. 12. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Španělská romance – Monika Kanioková (zpěv) a Karel Fleischlinger (barokní kytara, theorba, vihuela)

Na programu skladby starých mistrů. [program]

úterý 6. 12. 2016 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Večer komorní hudby – Josef Janda a Martin Hroch

Na programu skladby F. Couperina, J. S. Bacha, G. Paisiella, M. Maraise, J. N. F. Royera, J. Chr. Bacha a W. A. Mozarta. [program]

noty úterý 29. 11. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Večer pro violu a klavír – Jiří Kabát a Daniel Jun

Na programu skladby Karla Ditterse z Dittersdorfu, Fritze Kreislera, Franze Liszta a Johannesa Brahmse. [program]

noty úterý 15. 11. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Koncert komorních souborů a sólistů při Konzervatoři Kroměříž

účinkují: Ignis Piano Duo, Aleš Janeček, Pavel Hána, Kamil Žvak, Václav Křivánek, Camerata Cremsiriensis. [program]

noty úterý 1. 11. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Natalie Schwamová – klavírní recitál

Na programu skladby Roberta Schumanna, Sergeje Rachmaninova, Wolfganga Amadea Mozarta a Fryderyka Chopina.

KHL pondělí 19. 9. 2016 v 19.00 hodin, Sněmovní sál Zámku

Koncert Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž v rámci festivalu Kroměřížské hudební léto

Zazní skladby Patricka Longa, Enrique Crespa, George Gershwina, Orlanda di Lasso, Marie Jašurdové, Johna Ruttera, Erica Whitacra, Jana Vičara a Wolfanga Amadea Mozarta. [program] [doprovodný text] Koncert pořádá Dům kultury v Kroměříži.

noty úterý 21. 6. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Improvizák

Vážné i nevážné zakončení školního roku studenty Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž v improvizovaných skladbách a úpravách

noty úterý 24. 5. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Shinji Fujiwara (Japonsko) – klavírní recitál

Na programu skladby Johanna Sebastiana Bacha, Maurice Ravela a Franze Liszta. [program]

úterý 17. 5. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Koncert studentů bicích nástrojů

Na programu V. Donati, T. Lang, D. Weckl, R. O´Meara, J. Beck, N. J. Zivkovič, E.Zak, R. Hochreiner [Plakát]

noty úterý 10. 5. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Patrik Sedlář – houslový recitál

Na programu skladby Adama Skoumala, Miloslava Ištvana, Bohuslava Martinů a Ondřeje Kukala. [program]

absolvák středa 27. 4. 2016 v 18.00 hodin, Velehrad

Absolventský koncert

Absolvuje Zdeňka Hřibová - varhany [program]

absolvák úterý 19. 4. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert orchestrální - je již vyprodán!
Tento koncert se uskutečnil za finanční podpory Města Kroměříže.

Absolvují Vendula Galdová - klavír, Pavel Geršl - trubka a Zbyněk Pavluš - trombon [program]

absolvák úterý 12. 4. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují Vojtěch Vacula - trombon, Eliška Volfová - zpěv a Zuzana Valentová - klavír [program]

absolvák úterý 5. 4. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují Marek Číp - cimbál, Lukáš Frolka - akordeon, Josef Kubját - trubka a Barbora Zonová - klavír [program]

absolvák čtvrtek 31. 3. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují Marcela Pánková - kytara, Tomáš Rulíšek - kytara, Lenka Trčálková - lesní roh a Alžběta Symerská - zpěv [program]

absolvák úterý 22. 3. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují Ivona Pastyříková - akordeon, Lenka Polášková - viola a Eliška Rýznarová - klavír [program]

absolvák úterý 15. 3. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují Barbora Hudáková - flétna, Ondřej Jagoš - housle a Kateřina Bělíčková - klavír [program]

úterý 8. 3. 2016 v 19.00 hodin, aula Konzervatoře

Tomáš Víšek – klavírní recitál "Moravo, Moravo..."

Na programu skladby Rudolfa Firkušného, Josefa Páleníčka, Bohuslava Martinů, Vítězslavy Kaprálové, Franze Liszta a Václava Jana Tomáška. [program]

noty úterý 1. 3. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Pocta Jiřímu Laburdovi a Janu Novákovi

Účinkují Martina Mergentalová, Hana Blahová, Antonín Mühlhansl, Patrik Sedlář a zpěváci ZUŠ Hulín [program]

maska úterý 23. 2. 2016 v 19.00 hodin, Divadelní sál Domu kultury

Wolfgang Amadeus Mozart: Divadelní ředitel

Studentské operní představení, které pořádá Dům kultury. [Podrobnosti] (Fotografie)

noty úterý 9. 2. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Jiří Kadavý – klavírní recitál

Na programu skladby Ludwiga van Beethovena, Edvarda Griega, Bohuslava Martinů a Eduarda Doušy. [program]

noty úterý 12. 1. 2016 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Pavel Březík – violový recitál

Na programu skladby Daria Milhauda, Arthura Honeggera a Césara Francka. [program]

úterý 15. 12. 2015 v 19.00 hodin, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

Předvánoční koncert

Na programu skladby Paula Bryana, Henryho Purcella, Petra Ebena, Boba Chilcotta a Johna Ruttera. [program] [plakát] Koncert pořádá Dům Kultury Kroměříž. Předprodej vstupenek od 23. 11. na www.dk-kromeriz.cz nebo v pokladnách Domu Kultury.

noty úterý 8. 12. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Klavírní duo Pavla Marková - Johana Kolčavová

Na programu skladby Antonína Dvořáka, Franze Schuberta a Bedřicha Smetany. [program]

úterý 1. 12. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Barokní inspirace...

Vystoupení Jany Hrochové (mezzosoprán), Martina Hrocha (cembalo), Zdeňka Svozila (barokní housle) a Anežky Jungové (barokní violoncello) [program] [plakát] [související akce]

noty úterý 24. 11. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Koncert komorních souborů Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž

Na programu skladby Antonia Vivaldiho, Josepha Haydna, Daria Milhauda, Bohuslava Martinů a Johannesa Brahmse. [program]

středa 18. 11. 2015 v 19.00 hodin, aula Konzervatoře

Komorní hudba - housle a klavír

Na programu skladby Františka Bendy, Arvo Pärta, Gabriela Faurého a Bély Bartóka. [program]

noty úterý 20. 10. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Vítězslava Kaprálová a Bohuslav Martinů

Účinkují Eva Benešová, Martina Mergentalová, Pavel Březík a Moravské děti. [program]

noty úterý 30. 9. 2015 v 19.00 hodin, Sněmovní sál Zámku

Koncert Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž v rámci festivalu Kroměřížské hudební léto

Koncert pořádá Dům kultury. (Fotogalerie)

noty úterý 15. 9. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Eva Kývalová - písňový recitál

Na programu skladby Jaroslava Křičky, Leonarda Bernsteina, Antonína Dvořáka, Léo Delibesa. Klavírní spolupráce Rut Janečková. [program]

středa 2. 9. 2015 v 19.00 hodin, aula Konzervatoře

Josef Janda - violový recitál

Na programu skladby Johanna Sebastiana Bacha, Bartolomea Campagnoliho, Györgye Kurtága, Johannesa Brahmse, Karla Stamitze, Paula Hindemitha, Franze Schuberta a Roberta Schumanna [program]

noty úterý 12. 5. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Lukáš Moťka - trombónový recitál

Na programu Joseph Jongen, Paul Hindemith, Folke Rabe, Juraj Filas, Keiko Takashima [program]

noty úterý 5. 5. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Lenka Blahová - cimbálový recitál

Na programu Wilhelm Friedemann Bach, Jaromír Dadák, Jan Meisl, Bohuslav Martinů, Franz Liszt, Claude Debussy, Milan Báchorek [program]

čtvrtek 16. 4. 2015 v 17.00 hodin, Nadsklepí

Koncert studentů partnerské školy z Polska

Účinkují studenti Państwowe Szkoły Muzyczne im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach. [program] [fotografie ]

úterý 14. 4. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert orchestrální

Tento koncert je organizován ve spolupráci s Domem kultury Kroměříž, který zajišťuje předprodej vstupenek.

Absolvují: Martin Strakoš - fagot, Tomáš Bačovský - housle, Zuzana Machová – zpěv a Eliška Vomáčková – klavír [program]

úterý 7. 4. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Adéla Sochorová - klavír, Štěpán Černý – trubka a Věra Hvězdová - flétna [program]

úterý 31. 3. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Karolína Coufalová - klavír, Jakub Veleta - kontrabas a Pavel Fojtů - klarinet [program]

čtvrtek 26. 3. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Klára Šenkyříková - flétna, Aneta Ševčíková - klavír a Pavel Slivka - zpěv [program]

úterý 24. 3. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Tomáš Ličman – tuba, Vladimír Češek – trubka a Petra Lucia Štouračová - klavír [program]

úterý 17. 3. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvuje: Patrik Sedlář - housle [program]

čtvrtek 5. 3. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Nela Helisová - klavír, Josef Herman - trubka a Milan Balódy - trombon [program]

úterý 3. 3. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Gabriela Vojtičková - flétna, Jiří Molčan - trombon a Miroslav Tomeček – kontrabas [program] [fotografie]

noty úterý 24. 2. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Adam Farana - klavírní recitál

Na programu Mozart, Chopin, Emmert, Debussy [program]

noty úterý 3. 2. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Večer operních árií k příležitosti 10. výročí pěveckého oddělení konzervatoře

[program]

noty úterý 20. 1. 2015 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Jana Kubánková - houslový recitál

Na programu Bach, Smetana, Ravel, Franck [program]

čtvrtek 18. 12. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Předvánoční koncert

Koncert pořádá Dům kultury Kroměříž. [Plakát]

noty úterý 2. 12. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Pocta Janáčkovi

[program]

úterý 25. 11. 2014 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Josef Suk, jeho žáci a přátelé - klavírní recitál Tomáše Víška

Na programu skladby J. Suka, A. Dvořáka, L. Janáčka, V. Nováka, B. Martinů a J. Ježka [program]

noty úterý 18. 11. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Komorní orchestr Camerata Cremsiriensis

Na programu Bach, Martinů, Barber [program]

středa 12. 11. 2014 v 19.00 hodin, Dům kultury Kroměříž

Divotvorný hrnec (Finian's Rainbow)

Muzikál nastudovali pod vedením svých pedagogů žáci a žákyně Konzervatoře P. J. Vejvanovského. Představení pořádá Dům kultury Kroměříž.

noty úterý 21. 10. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Eliška Novotná - klavírní recitál

Na programu Janáček, Martinů, Suk, Smetana, Novák [program]

noty úterý 7. 10. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Lukáš Kolek - saxofonový recitál

Na programu Bach, Denisov, Świder, Hindemith, Iturralde [program]

noty úterý 30. 9. 2014 v 19.00 hodin, Sněmovní sál Zámku

Koncert Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž v rámci festivalu Kroměřížské hudební léto

Na programu skladby Valeria Otta, Bohuslava Martinů, Zdeňka Lukáše a Antonína Dvořáka. Účinkují: Žesťový soubor konzervatoře za řízení Milana Tesaře, komorní orchestr Camerata Cremsiriensis s dirigentem Jiřím Kadavým, Smíšený pěvecký sbor konzervatoře se sbormistryní Lenkou Poláškovou, houslistou Liborem Macháčkem a pianistkou Barborou Zonovou a Studentský symfonický orchestr konzervatoře za řízení Miloslava Bubeníčka. Koncert pořádá Dům kultury. (Fotografie)

noty úterý 9. 9. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Bohuslav Matoušek - houslový recitál

Na programu skladby W. A. Mozarta, A. Dvořáka a B. Martinů. Klavírní spolupráce Martina Mergentalová. [program] [plakát]

noty úterý 27. 5. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Česká hudba 20. století II.

Účinkují H. Blahová, V. Vaculíková, P. Sedlář a M. Mergentalová. Na programu skladby L. Fišera, E. Zámečníka, J. Laburdy, M. Brezovského, I. Zeljenky. [program]

úterý 13. 5. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Klavírní recitál Zdeňka Muchy

Na programu skladby W. A. Mozarta, L. van Beethovena, F. Chopina a A. Skrjabina [program]

úterý 6. 5. 2014 Napajedla

Absolventský koncert

Absolvují: Nicole Maňáková - zpěv a Daniela Valchařová - varhany

úterý 22. 4. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Markéta Šrůtková - zpěv, Tomáš Handrych - kytara a Jiří Habart - housle [program]

úterý 15. 4. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert orchestrální

Absolvují: Zdislava Stejskalová - klavír, Libor Macháček - housle, Eva Kývalová – zpěv a Vladislav Prokopec - trombon [program]

úterý 8. 4. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Barbora Varmužová – klavír a Jiří Rybák - klarinet [program]

čtvrtek 3. 4. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Kateřina Hanáková - violoncello, Jiří Adam - trubka a Klára Zbožínková - housle [program]

úterý 1. 4. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Jarmila Holcová - klavír, Ondřej Jiskra - trombon a Helena Beránková - zpěv [program]

čtvrtek 27. 3. 2014 v 19.00 hodin, Olomouc Reduta

Moravské talentinum

Absolvuje: Petra Bajerová - fagot [program na stránkách MFO]

úterý 25. 3. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Jakub Kostrhun - trombon, Zuzana Šalšová - zpěv a Lenka Turkovská - klavír [program]

úterý 18. 3. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Dalibor Vinklar - tuba, Petr Linhart – trubka a Barbora Kovářová Barbora - kontrabas [program]

čtvrtek 13. 3. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Petra Bergová - klavír, Petra Bubeníčková - harfa a Daniel Čtvrtlík – lesní roh [program]

noty úterý 25. 2. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Pocta Smetanovi a Dvořákovi

Účindkují DPS Zvonky ZUŠ Hulín, Martina Mergentalová, Ondřej Hubáček, Kamil Žvak. [program]

úterý 11. 2. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Orchestrální koncert

Na programu skladby F. Mendelssohna-Bartholdyho, G. Bizeta a A. Dvořáka [program] [plakát]

noty úterý 4. 2. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Klavírní recitál Miroslava Míče

Na programu skladby G. F. Händela, A. Dvořáka, S. Rachmaninova a F. Liszta. [program]

noty úterý 14. 1. 2014 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Česká hudba 20. století I.

Koncert studentů V. Vaculíkové a P. Sedláře. Na programu skladby L. Fišera, J. Matyse, L. Janáčka, Korteho.

noty úterý 3. 12. 2013 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Farana Piano Duo

Na programu skladby F. Schuberta, S. Prokofjeva, S. Rachmaninova.

úterý 12. 11. 2013 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Houslový koncert Zdeňka Svozila

Na programu skladby W. A. Mozarta, B. Bartóka, J. Williamse, J. Brahmse a H. Wieniawského. [program]

noty úterý 5. 11. 2013 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Petrof Piano Trio

Na programu skladby F. Mendelssohna-Bartholdyho, E. Lala, a L. van Beethovena. [program]

noty úterý 24. 9. 2013 v 19.00 hodin, Sněmovní sál Zámku

Koncert Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž v rámci festivalu Kroměřížské hudební léto

Na programu skladby Michaela Praetoria, Tomase Albinoniho, Pavla Josefa Vejvanovského, Edvarda Griega a Antonína Dvořáka. Účinkují: Žesťový soubor Express Brass za řízení Karla Hofmanna, komorní orchestr Camerata Cremsiriensis se sólisty Ondřejem Moťkou a Alenou Valčuhovou (trubky) a dirigentem Jiřím Kadavým, Smíšený pěvecký sbor konzervatoře se sbormistryní Lenkou Poláškovou, pěvci Vít Nosek – baryton a Eva Kývalová – soprán a Studentský symfonický orchestr konzervatoře s dirigentem Miloslavem Bubeníčkem. Koncert pořádá Dům kultury. [Fotografie]

noty úterý 10. 9. 2013 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Klavírní recitál Mariána Lapšanského

Na programu skladby Z. Fibicha, L. Janáčka, J. Brahmse, E. Griega a I. Albénize. [program]

pondělí 10. 6. 2013 v 19.00 hodin, aula Konzervatoře

Klavírní večer

Na programu skladby B. Martinů, J. Suka, F. Liszta, V. Lejska, L. Janáčka, L. Fišera, E. Griega, A. Chačaturjana, W. A. Mozarta, A. Dvořáka a J. Nováka. [program]

úterý 28. 5. 2013 v 19.00 hodin, sál Nadsklepí

Komorní koncert

Violista Pavel Březík a klavíristka Martina Mergentalová přednesou skladby Klementa Slavického, Luboše Fišera, Jindřicha Felda, Eugéna Ysaÿe a Johannesa Brahmse. [program]

úterý 14. 5. 2013 v 19.00 hodin, sál Nadsklepí

Klavírní koncert Tomáše Víška

Setkání s pražským klavíristou Tomášem Víškem, na kterém zazní skladby L. van Beethovena, F. Liszta, F. Chopina, A. Tansmana a J. Gemrota. [program]

úterý 30. 4. 2013 v 19.00 hodin, Aula Konzervatoře

Klavírní koncert Elišky Vomáčkové

Zazní skladby L. van Beethovena, F. Chopina, F. Mendelssohna - Bartholdyho, F. Liszta a S. Prokofjeva. [program]

úterý 23. 4. 2013 v 19.00 hodin, sál Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Pavla Mlčáková - flétna, Pavel Skopal - trubka, Rosalie Kozubíková - klarinet, Štěpán Kozubík - trombon [program]

úterý 16. 4. 2013 v 19.00 hodin, sál Nadsklepí

Absolventský koncert - orchestrální

Absolvují: Veronika Kordasová - klavír, Jakub Pavluš - trombon, Klára Varsamisová - klavír [program]

úterý 9. 4. 2013 v 19.00 hodin, sál Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Petr Vala - housle, Antonín Bendík - trubka, Lukáš Fojtík - klarinet [program]

úterý 2. 4. 2013 v 19.00 hodin, sál Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Adéla Gajdošová - housle, Jakub Janečka - viola, Jan Sedlář - bicí [program]

úterý 26. 3. 2013 v 19.00 hodin, sál Nadsklepí

Absolventský koncert - orchestrální

Absolvují: Lukáš Brázdil - lesní roh, Barbora Kašpárková - zpěv, Monika Dedičová - hoboj [program] Fotografie

úterý 19. 3. 2013 v 19.00 hodin, sál Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Hana Varmužová - flétna, Evžen Zdráhal - tuba [program]

úterý 12. 3. 2013 v 19.00 hodin, sál Nadsklepí

Absolventský koncert

Absolvují: Lucie Najbrová - flétna, Vladimíra Křenková - cimbál, Andrea Kovářová - violoncello [program]

čtvrtek 21. 2. 2013 v 18.00 hodin, Zámek Holešov

F. Hervé: Mamzelle Nitouche - opereta

[plakát]

středa 20. 2. 2013 v 19.00 hodin, Dům kultury Kroměříž

F. Hervé: Mamzelle Nitouche - opereta

[plakát]

úterý 19. 2. 2013 v 19.00 hodin, sál Nadsklepí

Koncert komorního souboru Collegium Arion

[program]

úterý 22. 1. 2013 v 19.00 hodin, sál Nadsklepí

Večer barokní hudby

[program]

čtvrtek 20. 12. 2012 v 18.00 hodin, Kostel Očišťování Panny Marie v Dubu na Moravě

Adventní koncert Konzervatoře P. J. Vejvanovského

[program]

středa 19. 12. 2012 v 19.00 hodin, Kostel Nanebevzetí Bl. Panny Marie v Kroměříži

Adventní koncert Konzervatoře P. J. Vejvanovského

[program]

úterý 18. 12. 2012 v 18.00 hodin, Dům kultury ve Zdounkách

Adventní koncert Konzervatoře P. J. Vejvanovského

[program]

středa 26. 9. 2012 v 19.00 hodin, Sněmovní sál Arcibiskupského zámku

Koncert Konzervatoře P. J. Vejvanovského na festivalu Kroměřížské hudební léto

Ve skladbách G. F. Händela, P. Ebena, O. di Lassa, O. Máchy, E. Whitacrea, R. Stroopeho a J. H. V. Voříška se představí Camerata Cremsiriensis (řídí Jiří Kadavý), Žesťový soubor (řídí Milan Tesař), Smíšený pěvecký sbor (sbormistr Lenka Polášková) a Studentský symfonický orchestr (diriguje Viktor Kozánek). [program]

úterý 4. 9. 2012 ve 13.00 hodin, Nadsklepí

Odpolední koncert houslistky Hiroko Takahashi

Hiroko Takahashi je studentkou magisterského programu na AMU v Praze ve třídě prof. Bohuslava Matouška. V 17-ti letech se stala laureátkou Wieniawského soutěže v Poznani, která je jednou z nejprestižnějších houslových soutěží vůbec a je určena účastníkům až do věku 32-ti let. Program koncertu bude sestaven ze skladeb Bacha, Paganiniho, Mozarta, Mendelssohna, Wieniawského a Sibelia. Klavírní spolupráce: MgA. Martina Mergentalová.

úterý 12. 6. 2012 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Klavírní recital Martiny Mergentalové

Na programu skladby F. Busoniho (klavírní transkripce hudby J. S. Bacha), F. Chopina, J. Brahmse, R. Schumanna, L. Janáčka a A. Chačaturjana.

úterý 15. 5. 2012 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Májový koncert

Účinkují komorní soubory konzervatoře Žesťový soubor konzervatoře (vítěz soutěže Concerto Bohemia 2011), Camerata Cremsiriensis (soubor pedagogů a studentů konzervatoře) a Smíšený pěvecký sbor konzervatoře (vítěz soutěže Opava Cantat 2011). [program]

čtvrtek 26. 4. 2012 v 19.00 hodin, chrám sv. Mořice v Olomouci

Absolventský varhanní koncert

Ve skladbách J. S. Bacha, M. Regera a Ch. M. Widora absolvuje L. Macková – varhany. Koncert je pořádán za podpory Statutárního města Olomouc a Nadace Fr. A. Urbánka.

úterý 17. 4. 2012 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Orchestrální absolventský koncert

Ve skladbách F. Liszta, W. A. Mozarta a P. I. Čajkovského absolvují D. Jun - klavír, K. Nentvichová – zpěv a J. Studenka – housle. [program]

úterý 10. 4. 2012 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Ve skladbách C. Debussyho, F. Chopina, W. A. Mozarta, G. Verdiho a J. Aubaina absolvují E. Šenková – klavír, V. Škoda – zpěv a T. Fábry – bicí. [program]

úterý 3. 4. 2012 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Ve skladbách J. Brahmse, R. Strausse, A. Vivaldiho a S. Barbera absolvují Z. Ferbasová – klavír, M. Fojtů – trombon a D. Nagy – housle. [program]

úterý 27. 3. 2012 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Ve skladbách B. Martinů, F. V. Kramáře a S. Prokofjeva absolvují V. Křenková – klavír, L. Slivková – hoboj a P. Vojtík – housle. [program]

úterý 20. 3. 2012 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Ve skladbách E. Elgara, S. Mercadanteho a A. Arutjunjana absolvují J. Hovorková – violoncello, M. Dohnalová – flétna a T. Procházka – trubka. [program]

úterý 13. 3. 2012 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Absolventský koncert

Ve skladbách P. I. Čajkovského, F. Chopina a J. B. Foerstera absolvují A. Ellerová – klavír, K. Osičková – cimbál a V. Pazderová – housle. [program]

úterý 28. 2. 2012 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Klavírní koncert z díla F. Liszta

Účinkují Zdeněk Mucha, Jiří Kadavý a Daniel Jun. [program]

středa 15. 2. 2012 v 18.00 hodin, Divadelní sál Domu kultury Kroměříž

W. A. Mozart: Figarova svatba

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž ve spolupráci s Moravským divadlem Olomouc a Domem kultury Kroměříž uvádí komickou operu Wolfganga Amadea Mozarta Figarova svatba. Účinkují studenti pěveckého oddělení konzervatoře, Studentský symfonický orchestr konzervatoře diriguje Viktor Kozánek, režii má Antonín Valenta. Představení je reprízováno 16. 2. 2012 v 19 hodin ve Velkém sále zámku v Holešově. Fotografie Video

úterý 31. 1. 2012 v 19.00 hodin, Nadsklepí

Hudební Nadsklepí aneb Koncert pedagogů

Na programu skladby B. M. Černohorského, G. F. Händela, F. Chopina, W. A. Mozarta, B. Martinů, G. Pucciniho, J. Andersena a J. Brahmse. [program]

středa 21. 12. 2011 v 19.00 hodin, kino Nadsklepí

Předvánoční koncert

Ve skladbách Antonia Vivaldiho a Jana Jakuba Ryby vystoupí pedagogové a žáci školy. [program] Fotografie

pondělí 10. 10. 2011 v 19.00 hodin, aula Střední pedagogické školy

Koncert komorního orchestru Camerata Cremsiriensis

Skladby Jana Václava Stamice, Josefa Suka a Antonia Vivaldiho hraje komorní orchestr Camerata Cremsiriensis složený z pedagogů a posluchačů Konzervatoře spolu se sólisty Gabrielou Kummerovou a Jaroslavem Krátkým. [program] Fotografie

středa 21. 9. 2011 v 19.00 hodin, Sněmovní sál Arcibiskupského zámku

Kroměřížské hudební léto - Koncert Konzervatoře P. J. Vejvanovského

Na programu skladby J. Pohnána, J. Haydna, J. Zacha, Z. Lukáše, E. Whitacera, G. Ch. Wagenseila, M. Ravela. Účinkují: Robert Kozánek (trombon), Kamil Žvak (violoncello), Žesťové sexteto (dirigent Milan Tesař), Camerata cremsiriensis (dirigent Jiří Kadavý), Studentský smíšený sbor (sbormistr Lenka Polášková) a Studentský orchestr (dirigent Viktor Kozánek). Koncert pořádá Dům kultury Kroměříž v rámci festivalu Kroměřížské kulturní léto. Poděkování ředitele školy Fotografie

středa 11. 5. 2011 19.30 hodin, kostel sv. Filipa a Jakuba Zlín

Absolventský varhanní koncert

Absolvuje Michaela Šarmanová. [program]

středa 4. 5. 2011 19.00 hodin, Secesní sál Psychiatrické léčebny

Absolventský orchestrální koncert

Za doprovodu školního symfonického orchestru absolvují Tereza Šváčková, Ondřej Tomečka a Radim Lukáš [program]

středa 27. 4. 2011 19.00 hodin, aula SPgŠ (1.máje 221)

Absolventský koncert

Absolvují Eliška Řezníčková, Nora Vasileva Petrova a František Kolčava. [program]

úterý 19. 4. 2011 19.00 hodin, aula SPgŠ (1.máje 221)

Absolventský koncert

Absolvují Pavla Dostálová, Ludmila Jemelková, Martina Kachlová a Radim Neumann. [program]

středa 13. 4. 2011 19.00 hodin, aula SPgŠ (1.máje 221)

Absolventský koncert

Absolvují Jana Křupková, Petr Holásek a Vlasta Halašová. [program]

úterý 5. 4. 2011 19.00 hodin, aula SPgŠ (1.máje 221)

Absolventský koncert

Absolvují Tereza Vyvijalová, Klára Robenková a Hana Blahová. [program]

čtvrtek 31. 3. 2011 19.00 hodin, aula SPgŠ (1.máje 221)

Absolventský koncert

Absolvují Radek Cahlík, Tomáš Kiška a Aneta Kladivová. [program]

úterý 15. 3. 2011 19.00 hodin, aula SPgŠ (1.máje 221)

Absolventský koncert

Absolvují Vít Pospíšil, Iveta Jančíková a Lukáš Daněk. [program]

čtvrtek 10. 3. 2011 19.00 hodin, Velký sál Kongresového centra Zlín

Orchestrální absolventský koncert

Za doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín absolvují Lenka Blahová, Hana Varmužová, Štěpánka Davidová a Veronika Poslušná. Plakát ke stažení [program]

klaviatura úterý 11. 1. 2011 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

V. Abonentní koncert - Pocta Robertu Schumannovi

Na programu díla německého skladatele Roberta Schumanna. Plakát si můžete stáhnout zde. [program]

klaviatura úterý 23. 11. 2010 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

IV. Abonentní koncert - Fryderyk Chopin pokorný i vzdorující

V pořadu z děl Fryderyka Chopina hraje a hovoří Tomáš Víšek. Plakát si můžete stáhnout zde.

klaviatura pondělí 15. 11. 2010 v 19.00 hodin, sál SPgŠ Kroměříž

III. Abonentní koncert - Komorní koncert z děl J. S. Bacha

V pořadu z děl Johanna Sebastiana Bacha účinkují pedagogové i žáci školy. Plakát si můžete stáhnout zde.

klaviatura úterý 9. 11. 2010 v 16.00 hodin, aula konzervatoře

II. Abonentní koncert - Klavírní Trienále

Klavírní koncert žáků konzervatoří z Brna, Ostravy a Kroměříže. Plakát si můžete stáhnout zde. [program]

Klavírní oddělení Konzervatoře pořádá ve školním roce 2010/2011 cyklus šesti abonentních koncertů. Plakát ve formátu pdf si můžete stáhnout zde.

klaviatura středa 13. 10. 2010 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

I. Abonentní koncert - Pocta Fryderyku Chopinovi

Koncert je věnován 200. výročí narození polského skladatele a klavírního virtuosa Fryderyka Chopina. Kromě jeho klavírních skladeb zazní i jeho písně. Účinkují pedagogové a studenti školy. Plakát si můžete stáhnout zde. [program]

čtvrtek 23. 9. 2010 v 19.00 hodin, Sněmovní sál Arcibiskupského zámku

Kroměřížské hudební léto - Koncert Konzervatoře P. J. Vejvanovského

Na programu skladby W. A. Mozarta, F. Chopina, O. di Lassa, V. Miškinise, J. Leawitta a B. Chilcotta. Účinkují: Mária Vaitová (klavír), Studentský orchestr (dirigent Viktor Kozánek) a Studentský smíšený sbor (sbormistr Lenka Polášková). Koncert pořádá Dům kultury Kroměříž v rámci festivalu Kroměřížské kulturní léto.

středa 5. 5. 2010, Velehrad

Absolventský koncert

Absolvuje František Macek (varhany).

středa 28. 4. 2010 v 19.00 hodin , Dům kultury Kroměříž

Absolventský koncert orchestrální (Symfonický orchestr konzervatoře)

Absolvují Pavel Skopal (klarinet), Ján Garláthy (lesní roh) a Petra Hrdinová (klavír).

středa 21. 4. 2010 v 19.00 hodin , aula SPgŠ Kroměříž

Absolventský koncert

Absolvují Radek Postava (housle), Radek Mlčoch (hoboj), Jana Ženková (zpěv) a Monika Vavříková (klavír).

středa 14. 4. 2010 v 19.00 hodin , aula SPgŠ Kroměříž

Absolventský koncert

Absolvují Václav Sobotka (fagot), Marie Stružková (klavír) a Martin Juřica (trombon).

středa 7. 4. 2010 v 19.00 hodin , aula SPgŠ Kroměříž

Absolventský koncert

Absolvuje Zdeněk Svozil (housle).

úterý 30. 3. 2010 v 19.00 hodin , aula SPgŠ Kroměříž

Absolventský koncert

Absolvují Veronika Jandová (flétna), Klára Míčová (klarinet) a Denisa Čižmařová (klavír).

čtvrtek 25. 3. 2010 , Zlín

Absolventský koncert orchestrální (Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín)

Absolvují Eva Benešová (zpěv) a Johana Nováková (klavír).

pondělí 22. 3. 2010 v 19.00 hodin , aula SPgŠ Kroměříž

Absolventský koncert

Absolvují Josef Macek (klavír), Zuzana Robová (violoncello) a Zuzana Krcháková (klavír).

čtvrtek 4. 3. 2010 , Olomouc

Orchestrální koncert (Moravská filharmonie Olomouc)

Absolvuje Pavla Marková.

středa 3. 3. 2010 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní recital Daniela Juna

F. Chopin, B. Smetana, F. Liszt, L. van Beethoven, Pablo de Sarasate, S. Prokofjev [program]

úterý 19. ledna 2010 v 19.00 hodin, varhanní třída

Varhanní koncert

J. S. Bach, D. Buxtehude, A. G. Ritter, J. Brahms, L. Vierne, K. Slavický [program]

pondělí 18. ledna 2010 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní koncert Tomáše Víška - „Výtvarné inspirace v klavírní hudbě“

Jen několik málo skladeb v klavírní literatuře vzniklo jako inspirace konkrétními výtvarnými díly. Musorgského cyklus Obrázky z výstavy je dostatečně znám – Fibichovy Malířské studie a Lisztovy skladby, v obou případech inspirované starými mistry, se hrají už mnohem méně. A drobnost B. Martinů, věnovaná obrazu o Chopinovi, dokonce ani nevyšla… Uslyšíte skladby Franze Liszta, Bohuslava Martinů, Zdeňka Fibicha a Modesta Petroviče Musorgského. [program]

středa 13. ledna 2010 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

G. F. Händel, J. Chr. Bach, F. Strauss, A. Rubinstein, A. Casella [program]

úterý 20. října 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert pedagogů

Luigi Borghi, Johannes Brahms, Sergej Prokofjev, Camille Saint-Saëns [program]

pondělí 22. června 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní recital Daniela Juna

J. S. Bach, W. A. Mozart, L. van Beethoven, J. Halvorsen, F. Chopin, S. Prokofjev, V. Filipenko [program]

středa 3. června 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

C. M. von Weber, S. Berge, A. Raph, G. Ligeti [program]

pondělí 1. června 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

A. Marcello, M. Bruch, J. S. Bach, V. Pichl [program]

pondělí 25. května 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klarinetový koncert

František Domažlický, Béla Kovács, Gaetano Donizetti, Wolfgang Amadeus Mozart, Hendrik Bernhard Crusell [program]

čtvrtek 21. května 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

M. Bruch, J. Hanuš, F. Mendelssohn- Bartholdy, A. Dvořák [program]

středa 20. května 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

J. S. Bach, F. Chopin, F. Poulenc, S. Rachmaninov, W. Lutoslawski [program]

úterý 19. května 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní koncert

S. Rachmaninov, F. Chopin, B. Smetana, W. A. Mozart, F. Liszt, B. Martinů [program]

čtvrtek 14. května 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

J. Brahms, V. Novák, S. Rachmaninov, S. Prokofjev, P. I. Čajkovskij [program]

středa 13. května 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

K. Pivoňka, W. A. Mozart, B. Smetana, F. Chopin, J. Pauer, J. Matys, G. Ligeti [program]

středa 29. dubna 2009 v 19.00 hodin, Dům kultury Kroměříž

Absolventský koncert orchestrální

Violovým koncertem P. Hindemitha Der Schwanendrehen absolvuje Josef Janda. Spoluúčinkuje Filharmonie B. Martinů Zlín.

čtvrtek 23. dubna 2009 v 19.00 hodin, varhanní třída konzervatoře

Concerto per violoncello con organo

Domenico Gabrieli, Michelangelo Rossi, Antonio Caldara, J. S. Bach, Benedetto Marcello [program]

středa 22. dubna 2009 v 19.00 hodin, aula Střední pedagogické školy

Absolventský koncert

Skladbami B. Martinů, M. Vacka a A. Arutjunjana absolvují Zuzana Nemčovičová, Ondřej Jehlička a Tomáš Černoch. [program]

úterý 21. dubna 2009 v 19.30 hodin, aula konzervatoře

Trombonový koncert

C. M. von Weber, O. Blaha, A. Guilmante, N. Rota, J. Gallagher, G. F. Händel [program]

pondělí 20. dubna 2009 v 19.00 hodin, aula Střední pedagogické školy

Absolventský koncert

Skladbami H. Wieniawského, J. Nováka a H. Thomasiho absolvují Lucie Zindlerová, Martina Hájková a Ondřej Moťka. [program]

čtvrtek 16. dubna 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

R. Strauss, Ch. de Bériot, H. Thomasi, K. Turner [program]

středa 15. dubna 2009 v 19.00 hodin, aula Střední pedagogické školy

Absolventský koncert

Skladbami F. Mendelssohn-Bartholdyho, A. Scarlattiho, B. Marcella, A. Dvořáka a S. Rachmaninova absolvují Karel Hampl, Anna Dubnová a Lukáš Hurtík. [program]

středa 15. dubna 2009 v 16.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní přehrávka Pavly Martinů

L. Janáček, J. Suk, L. Fišer, K. Slavický [program]

úterý 14. dubna 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

W. A. Mozart, A. Rosetti, B. Kovács, J. Koetsier, V. Buyanovskij [program]

úterý 7. dubna 2009 v 19.00 hodin, Dům kultury Kroměříž

Absolventský koncert orchestrální

Skladbami J. Iberta, W. A. Mozarta, S. Prokofjeva a R. Schumanna absolvují Jana Grossmannová, Daniel Mlčák, Martin Píštěk a Martin Hroch. [program]

pondělí 6. dubna 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

J. Haydn, B. Smetana, R. Schumann, M. Vacek [program]

čtvrtek 2. dubna 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Trombonový koncert

A. Guilmante, S. Šulek, C. M. von Weber, G. Jacob, L. Grondahl [program]

středa 1. dubna 2009 v 19.00 hodin, aula Střední pedagogické školy

Absolventský koncert

Skladbami C. von Dittersdorfa, G. Bottesiniho, J. Brahmse a R. Kurky absolvují Libor Heřman, Eva Bínová a Michal Kozák. [program]

úterý 31. března 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

G. B. Pergolesi, G. G. Carissimi, A. Scarlatti, J. Haydn, F. Chopin, W. A. Mozart, C. M. von Weber, A. Dvořák, F. Mendelssohn-Bartholdy, C. Debussy, J. Brahms [program]

čtvrtek 26. března 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Brahmsovský večer

V dílech J. Brahmse vystoupí Klára Míčová, Marie Stružková a Eva Bínová. [program]

středa 25. března 2009 v 19.00 hodin, aula Střední pedagogické školy

Absolventský koncert

Skladbami L. Janáčka, J. Kvapila, E. Crespa a Z. Křížka absolvují Michaela Jančálková, Roman Mrtvý a František Pavluš. [program]

pondělí 23. března 2009 v 19.00 hodin, aula Střední pedagogické školy

Absolventský koncert

Skladbami L. Browera, A. Yorka, B. Brittena, E. Granadose, M. de Fally, R. Schumanna a B. Bartoka absolvují Alexandr Zarivnij, Ondřej Sedlák a Zuzana Bumbálková. [program]

středa 18. března 2009 v 19.00 hodin, aula Střední pedagogické školy

Absolventský koncert

Skladbami A. Skrjabina, F. Chopina, R. Schumanna, J. Davisona, L. Bernsteina a C. Scarponiho absolvují Veronika Vymětalíková, Zdeněk Sedláček a Tomáš Staněk. [program]

úterý 17. února 2009 v 19.00 hodin, divadelní sál Domu kultury Kroměříž

Koncert populárních melodií "Tóny Beatles a Queen", melodie filmové a muzikálové

Účinkuje Studentský symfonický orchestr Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž, dirigent Viktor Kozánek, zpívá Smíšený pěvecký sbor Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž, sbormistr Lenka Polášková [rezervace vstupenek - Dům kultury Kroměříž]

pondělí 16. února 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

J. Suk, F. Chopin, B. Smetana, T. Vitali, E. Crespo [program]

středa 11. února 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Fagotový koncert

B. Marcello, W. A. Mozart, C. M. Weber, C. Saint-Saëns, A. Rejcha [program]

čtvrtek 22. ledna. 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

W. Kallick, B.Marcello, C. M. von Weber, B. Martinů, C. Saint-Saëns, G. Rossini [program]

středa 21. ledna. 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Komorní koncert

W. A. Mozart, J. S. Bach, H. Duttileux, E. Schulhoff, Madeleine Dring [program]

úterý 13. 1. 2009 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

M. Schneider – Trnavský, A. Dvořák, B. Smetana, E. Bozza, L. Urbaněc, B. Marcello, V. Bellini, F. Chopin, L. Sluka, G. Verdi, W. A. Mozart [program]

úterý 16. prosince 2008 v 19.00 hodin, Dům kultury Kroměříž

Předvánoční koncert symfonického orchestru Konzervatoře P. J. Vejvanovského

Účinkují: Žesťové sexteto Konzervatoře - umělecký vedoucí MgA. Milan Tesař ve skladbách G. Martiniho a V. Otta a Symfonický orchestr Konzervatoře s dirigentem MgA. Viktorem Kozánkem a Smíšený sbor konzervatoře (sbormistr Mgr. Lenka Polášková) se sólisty v České mši vánoční od J. J. Ryby. Koncert se stejným programem zazní také v Dubu nad Moravou ve středu 17. prosince 2008 v 19.00 hodin.

čtvrtek 4. prosince 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Hornový koncert u příležitosti životního jubilea prof. Rostislava Jandy.

Na programu skladby W. A. Mozarta, E. Bozzy, G. Vintera, J. Brahmse a další. Účinkují Ján Garláthy, Daniel Mlčák, Lukáš Brázdil, Petra Fichtnerová (lesní roh) a Martina a Jan Schulmeisterovi (klavír, housle).

středa 3. prosince 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní recital Davida Juna

J. S. Bach, L. van Beethoven, F. Chopin, S. Rachmaninov, J. Novák [program]

čtvrtek 20. listopadu 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Violoncellový koncert

A. Vandini, G. M. Monn, G. Fauré, A. Piatti, K. Wilkomirski, J. S. Bach, B. Martinů, A. Dvořák, D. Popper [program]

středa 19. listopadu 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

B. Martinů, J. S. Bach, W. A. Mozart, J. Herold, M. Reger, G. Enescu, E. Lalo [program]

čtvrtek 13. 11. 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Houslový koncert

J. Suk, P. de Sarasate, J. S. Bach, S. Prokofjev, N. Paganini [program]

středa 12. listopadu 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

J. Herold, M. Reger, G. Enescu, J. S. Bach, E. Chabrier [program]

úterý 11. listopadu 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Violový koncert P. Březíka

Pietro Locatelli, Niccoló Paganini, Tomasso Vitali, Bohuslav Martinů [program]

středa 8. října 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Český klavír známý, neznámý i jazzový (Hraje a hovoří Tomáš Víšek)

Josef Suk, Antonín Dvořák, Iša Krejčí, Michael Kocáb, Erwin Schulhof, Jaroslav Ježek [program]

středa 24. 9. 2008 v 19.30 hodin, Sněmovní sál Arcibiskupského zámku Kroměříž

Koncert Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž

Na koncertě pořádaném v rámci Kroměřížského hudebního léta vystoupí Studentský symfonický orchestr (dirigent Viktor Kozánek) a smíšený sbor posluchačů konzervatoře (sbormistr Lenka Polášková). Sólisty koncertu jsou: Vlasta Halašová, Štěpánka Davidová, Zuzana Robová, Ondřej Moťka a Martina Mergentalová. Na koncertě zazní díla A. Vivaldiho, J. F. Fasche, L. da Viadany, O. Halmy a S. Rachmaninova.

úterý 6. května 2008 Olomouc

Absolventský varhanní koncert

Ve skladbách J. S. Bacha, Maxe Regera a Ch. - M. Widora absolvuje Jiří Šon. [program]

úterý 29. dubna 2008 v 19.00 hodin, Secesní sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

Absolventský koncert - orchestrální

Ve skladbách S. Prokofjeva, R. Strausse a G. Gershwina absolvují Veronika Davidová, Kateřina Poláchová a Lubor Horák. [program]

pondělí 28. dubna 2008 v 19.30 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

B. Campagnolli, M. Reger, S. Rachmaninov, G. Ph. Telemann, F. Strauss, P. Dukas [program]

pondělí 28. dubna 2008 v 18.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní recital Martiny Kachlové

J. S. Bach, L. van Beethoven, F. Chopin, F. Liszt – Ablajev, D. Milhaud, D. Kabalevskij, M. Kachlová [program]

čtvrtek 24. dubna 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klarinetový koncert

C. Debussy, C. M. von Weber, J. Brahms, C. Saint-Säens, Karel Husa, M. Ištvan a M. Arnold [program]

středa 23. dubna 2008 v 19.00 hodin, Secesní sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

Absolventský koncert

Ve skladbách J. Brahmse, M. Ravela, E. Griega, R. A. Monaka, J. Iberta, T. Lundquista, D. Spilky a J. Meisla absolvují Marie Majerová, Petr Smištík, Petra Pachovská a Jan Tarabus. [program]

středa 16. dubna 2008 v 19.00 hodin, Secesní sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

Recital houslisty Adama Nováka

Hraje Adam Novák, student 6. ročníku. Zazní skladby M. Ravela, J. Brahmse a R. Schumanna. [program]

středa 9. dubna 2008 v 19.00 hodin, Secesní sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

Absolventský koncert

Ve skladbách C. Debussyho, A. Chačaturjana a Z. Křížka absolvují Pavla Šefrnová, Hana Nováková a Tomáš Koutný. [program]

úterý 8. dubna 2008 v 19.00 hodin, Dům kultury Kroměříž

Koncert komorních souborů Konzervatoře P. J. Vejvanovského

Josef Antonín Plánický, Heinrich Neumann, Antonio Vivaldi, A. Piazzola, Georg Friedrich Händel, Wolfgang Amadeus Mozart, Antonín Dvořák, Maria Saveria Perucone a Dizzi Strattford [program]

pondělí 7. dubna 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

L. Janáček, F. Schubert, L.van Beethoven a Z. Křížek [program]

středa 2. dubna 2008 v 19.00 hodin, Secesní sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

Absolventský koncert

Ve skladbách O. V. Taktakishviliho, M. Castelnuovo-Tedeska, A. Piazzoly, F. Hertla a A. Arutjunjana absolvují Eliška Horehleďová, Monika Baná, Miloslav Feltl a Jiří Hradečný. [program]

úterý 1. dubna 2008 ve 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

M. S. Perucone, E. Elgar, C. Barmann, E. Bozza a J. Turina [program]

středa 26. března 2008 v 19.00 hodin, Secesní sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

Absolventský koncert

Ve skladbách P.I. Čajkovského, A. Gedicka, G. Torelliho a J. Nováka absolvují Alena Tokarová, Jaroslav Pospíšil a Barbora Šustalová. [program]

úterý 18. března 2008 v 19.00 hodin, Secesní sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

Absolventský koncert - orchestrální

Ve skladbách J. Dadáka, J. Matěje a S. Rachmaninova absolvují Petr Spěvák, Jan Pospíšil a Zdeňka Švehláková. [program]

pondělí 10. března. 2008 ve 13.30 hodin, aula konzervatoře

Odpolední setkání s violoncellem

Ve skladbách Charlese-Valentina Alkana, Miroslava Petráše a Richarda Strausse účinkují Miroslav Petráš a Luděk Šabaka. [program]

středa 27. února 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert z díla Eugena Suchoně

Účinkují Pavel Burdych - housle, Zuzana Berešová - klavír. Koncert je součástí projektu Storočnica Eugena Suchoňa. [program]

úterý 26. února 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

L. van Beethoven, F. Mendelssohn-Bartholdy, M. Bruch, B. Smetana, A. Vivaldi [program]

pondělí 25. února 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní recital Ondřeje Hubáčka

Vítězslav Novák, Franz Liszt, Sergej Vasiljevič Rachmaninov, Bohuslav Martinů, Eduard Douša [program]

středa 20. února 2008 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

Y. Yocoh, J. L. Dusík, F. Schubert, F. V. Kramář, F. Liszt, T. Frešo [program]

pondělí 17. prosince 2007 v 19.30 hodin, Farní kostel Blahoslavené Panny Marie

Předvánoční koncert

Pavel Josef Vejvanovský, Giovanni Gabrieli, Luboš Fišer [program]

pondělí 10. prosince 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

K. Stamic, C. Saint-Saëns, H. Eccles, J. Matěj [program]

pondělí 3. prosince 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

J. Rejcha, F. Francoeur. J. J. Ryba, W. A. Mozart [program]

úterý 27. listopadu 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Bohuslav Martinů - učitel a žák (Klavírní recital Tomáše Víška)

Unikátní koncertní program, umožňující slyšet během jediného večera vedle Bohuslava Martinů též skladby jeho pražského učitele na konzervatoři, Josefa Suka, pařížského učitele Alberta Roussela, stejně jako dvojici jeho nejslavnějších žáků - Vítězslavy Kaprálové a Čechoameričana Jana Nováka. [program]

úterý 6. listopadu 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

F. Poulenc, M. Sch. Trnavský, V. Novák, G. Paiseillo, R. Schumann, L. van Beethoven, F. Chopin, S. Rachmaninov, A. Rimskij-Korsakov, G. F. Händel, P. I. Čajkovskij [program]

středa 31. 10. 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

C. M. von Weber, H. Blume, F. Poulenc, P. I. Čajkovskij [program]

úterý 30. října 2007 v 18.00 hodin, aula konzervatoře

Flétnový koncert

J. Gemrot, F. Poulenc, G. Fauré, V. Blodek, C. Chaminade [program]

pondělí 22. října 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

I. Krejčí, V. Novák, B. Martinů, M. Reger, G. F. Händel [program]

úterý 16. 10. 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

J. L. Dusík, P. Eben, F. Kramář, A. Piazzolla, B. Martinů, A. Dvořák, J. Hatrík [program]

středa 5. 9. 2007 v 15.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní koncert Martiny Schulmeisterové

L. van Beethoven, A. Tyrrellová, J. S. Bach - F. Busoni [program]

čtvrtek 21. 6. 2007 od 15.30 do 18.30 hodin, Květná zahrada

Evropský den hudby

Studenti Konzervatoře P. J. Vejvanovského, Konzervatoře Evangelické akademie a Gymnázia Kroměříž připravili akci v rámci Evropského dne hudby. K poslechu budou hrát a zpívat sbory, komorní soubory, The Barrock Brass, Brass Q, Musica barocca Cremsierensis, Ensemble della primavera, dechovka, cimbálovka a další. Pro návštěvníky jsopu připraveny přednášky, workshopy, můžete si vyzkoušet hru na některé nástroje. Přijďte si zahrát, zazpívat a něco se dozvědět. Akce se koná v exteriérech i interiérech Květné zahrady v době od 15.30 do 18.30 hodin, za nepříznivého počasí ve skleníku Květné zahrady. Spolupořadateli jsou Město Kroměříž, Club UNESCO Kroměříž, Gymnázium Kroměříž, Art Collegium 2002. Informace a organizace: Jan Melichar (mobil +420 739 078 210).

středa 13. června 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Hornový koncert

F. A. Rosetti, Sigurd Berge, J. V. Stich – Punto [program]

středa 6. června 2007 V 18.00 hodin, varhanní třída konzervatoře

Varhanní koncert

J. S. Bach, J. P. Sweelinck, F. Mendelssohn - Bartholdy, J. Brahms, Louis Vierne, Jean Langlais [program]

úterý 5. června 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní koncert

J. S. Bach, Leopold Koželuh, L. van Beethoven, F. Poulenc, M. Moszkowski, F. Chopin, V. Novák [program]

pondělí 4. června 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

J. S. Bach, J. Hubeau [program]

pondělí 28. května 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní koncert Martiny Juhaňákové

Luboš Fišer, Leoš Janáček a Ottorino Respighi [program]

středa 23. května 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní koncert

L. van Beethoven, S. Rachmaninov, L. Fišer, E. Grieg, C. Debussy a F. Liszt [program]

úterý 22. května 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

Ch. de Bériot, G. Fauré, A. B. Mangoré, D. Kabalevskij a J. Riviére [program]

středa 9. 5. 2007, Bazilika Panny Marie Nanebevzaté a sv. Cyrila a Metoděje, Velehrad

IX. Absolventský koncert

Ve skladbách A. Vivaldiho, J. S. Bacha, C. Francka, Ch. M. Widora a P. Ebena absolvují Eva Zvěřinová a Václav Švaňhal. [program]

středa 25. 4. 2007 v 19.00 hodin, sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

VIII. Absolventský koncert (orchestrální)

Ve skladbách P. I. Čajkovského, N. Roty a C. Saint-Saënsa absolvují Lucie Jůzlová, Tomáš Bartošek a Martin Kobylík. [program]

pondělí 23. 4. 2007 v 19.00 hodin, sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

VII. Absolventský koncert

Ve skladbách A. Kusjakova, T. Lundquista, J. Meisla, R. Galliana a C. M. von Webera absolvují Martin Kostelecký a Ludmila Hodulíková. [program]

středa 18. 4. 2007 v 19.00 hodin, sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

VI. Absolventský koncert

Ve skladbách J. Brahmse, L. Janáčka, C. Debussyho a A. Glazunova absolvují Iva Dokoupilová, Jitka Hejná a Lucie Stacke. [program]

pondělí 16. 4. 2007 v 19.00 hodin, sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

V. Absolventský koncert

Ve skladbách M. Brucha, J. Pauer, F. Poulenka a M. Ravela absolvují Radek Hais, Michaela Češková a Aneta Tománková. [program]

středa 11. 4. 2007 v 19.00 hodin, sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

IV. Absolventský koncert

Ve skladbách J. Mazourové, J. Meisla, J. Haydna, P. I. Čajkovského, A. Ginastery a R. Schumanna absolvují Radka Lovasová, Petr Jurášek a Anna Dubnová. [program]

úterý 10. 4. 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Komorní koncert

F. Schubert, W. A. Mozart, V. Lejsek, A. Dvořák, S. Rachmaninov, J. Brahms [program]

úterý 3. 4. 2007 v 19.00 hodin, sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

III. Absolventský koncert

Ve skladbách R. Schumanna, J. S. Bacha, G. F. Händela, A. Dvořáka, G. Pucciniho, J. Sibelia, G. Eneska a H. Purcella absolvují Klára Černobilová, Eva Běrská, Martin Doxanský a Jaroslav Kocůrek. [program]

pondělí 2. 4. 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

W. A. Mozart, P. Hindemith, E. Bozza, M. Bártek, C. Matys, F. Schubert, A. Dvořák, V. Lejsek [program]

středa 28. 3. 2007 v 19.00 hodin, sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

II. Absolventský koncert

Ve skladbách G. F. Händela, B. Smetany, G. Pucciniho, Ch. Gounoda, W. A. Mozarta, V. Nováka a L. Fišera absolvují Adéla Kupská, Eva Halíková a Pavla Martinů. [program]

středa 14. 3. 2007 v 19.00 hodin, sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

I. Absolventský koncert (orchestrální)

Ve skladbách B. Martinů, J. S. Bacha, J. Haydna, A. Dvořáka a J. Felda absolvují Kateřina Lužná, Lucie Pakostová a Eva Kušnírová. [program]

středa 7. 3. 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

R. Schumann, J Brahms, W. A. Mozart, G. F. Händel, B. Sedláček, B. Martinů [program]

čtvrtek 22. února 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Komorní koncert

F. Couperin, L. Merci, A. Falconiesi, G. Caccini, H. Eccles, A. Vandini [program]

středa 21. února 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

E. Grieg, L. van Beethoven, F. Kreisler, N. Burgmüller, V. Werner [program]

středa 14. 2. 2007 v 19.30 hodin, sál Psychiatrické léčebny Kroměříž

Zahajovací koncert ART COLLEGIA 2002

Součástí koncertu je absolventské vystoupení Jana Melichara, který přednese s Moravskou filharmonií Koncert pro violu a orchestr Bély Bartóka. Dále je na programu Symfonie č. 5 F dur Antonína Dvořáka. Diriguje Tomáš Netopil. Koncert pořádá ART COLLEGIUM 2002.

úterý 6. února 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

J. S. Bach, F. Chopin, L. van Beethoven, M. Bruch, E. Grieg [program]

pondělí 5. února 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní koncert

D. Scarlatti, J. S. Bach, F. Chopin, E. Grieg, S. Rachmaninov, L. van Beethoven, V. Lejsek, J. Brahms [program]

středa 31. ledna 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

J. Haydn, V. Kalabis, J. S. Bach, N. Koshkin, L. van Beethoven [program]

úterý 23. 1. 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

K. Reiner, J. S. Bach, F. Chopin, L. van Beethoven,  Smetana, B. Martinů, J. Haydn [program]

středa 17. 1. 2007 v 18.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní koncert Denisy Čižmařové

J. S. Bach, J. L. Dusík, L. van Beethoven, F. Liszt, F. Schubert [program]

středa 10. 1. 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

J. S. Bach, F. Liszt, L. van Beethoven, F. Chopin, R. Schumann, J. S. Bach, G. F. Händel, J. Offenbach, A. Dvořák, G. Puccini, J. Haydn [program]

pondělí 8. 1. 2007 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů JAMU Brno

M. Reger, Z. Kodály, F. Schubert, J. Iršai [program]

středa 20. 12. 2006 v 17.00 hodin, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Kojetíně

Předvánoční koncert v Kojetíně

Na pořadu skladby T. N. Koutníka, J. I. Linka a J. Pavlici. Účinkuje Symfonický orchestr a pěvecký sbor studentů Konzervatoře, sóla: Dana Zapletalová, Roman Hoza, sbormistr: Lenka Polášková, dirigent: Viktor Kozánek.

úterý 19. 12. 2006 v 19.30 hodin, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Kroměříži

Předvánoční koncert v Kroměříži

Na pořadu skladby T. N. Koutníka, J. I. Linka a J. Pavlici. Účinkuje Symfonický orchestr a pěvecký sbor studentů Konzervatoře, sóla: Dana Zapletalová, Roman Hoza, sbormistr: Lenka Polášková, dirigent: Viktor Kozánek.

pondělí 18. 12. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

Ch. de Bériot, V. Tuček, M. Gajdoš, P. Hindemith [program]

pondělí 11. 12. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

J. V. Stamic, J. Haydn, J. Kř. Vaňhal, J. Brahms, C. Debussy, S. Rachmaninov [program]

úterý 14. 11. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

G. Enescu, B. Martinů, S. Rachmaninov, E. Grieg, N. Paganini, A. Dvořák, M. M. Ponce [program]

pondělí 16. 10. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

J. L. Dusík, L. Janáček, D. Popper, J. Haydn, A. Chačaturjan, E. Bozza, B. Martinů, V. Novák, T. Frešo, A. Malcolm [program]

středa 11. 10. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert posluchačů

G. Ph. Telemann, M. Gajdoš, G. Silvestrini, E. Bozza, G. Enescu, B. Martinů [program]

pondělí 25. 9. 2006 v 19.30 hodin, Sněmovní sál Arcibiskupského zámku

Koncert školního symfonického orchestru v rámci Kroměřížského hudebního léta

J. Williams: Hudba z filmu „Hvězdné války", L. Bernstein: Symfonické tance z muzikálu West Side Story, G. Gershwin: Hudba z opery Porgy a Bess, Rapsodie v modrém (sólista Boris Krajný)

středa 21. 6. 2006 v 16.00 hodin, Rotunda Květné zahrady

Koncert ke Dni evropské hudby

J. Fiala, E. Grieg, G. B. Samartini, G. Bizet, J. A. Benda [program]

úterý 20. 6. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

J. B. Loeillet, D. Kabalevskij, F. V. Kramář, Ch. de Bériot, V. Kněžek, M. Bruch, E. Bozza [program]

úterý 19. 6. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Fagotový koncert

K. Pivoňka, C. Saint-Saëns, A. Vivaldi, J. Weissenborn [program]

úterý 13. 6. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní recital Martina Kobylíka

C. Scarponi, F. Chopin, B. Kovacs, N. Medtner, A. Giampieri [program]

pondělí 12. 6. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

B. Martinů, J. Demersseman, J. S. Bach, A. Pek, N. Paganini [program]

středa 24. 5. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Komorní koncert

C. Debussy, E. Lalo, J. S. Bach [program]

středa 23. 5. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

J. S. Bach, C. Saint-Saëns, J. Hatrík, W. A. Mozart, V. Trojan [program]

středa 10. 5. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní recital Tomáše Víška

Robert Schumann, Clara Schumannová, Johannes Brahms, Jaroslav Ježek [program]

úterý 9. 5. 2006 v 19.30 hodin, Kroměříž, Společenský sál Domu kultury

Koncert komorní hudby

Koncert pořádá Dům kultury v Kroměříži. Vystoupí na něm posluchači Konzervatoře P. J. Vejvanovského. [program]

středa 26. 4. 2006 v 19.00 hodin, Kroměříž, sál psychiatrické léčebny

VI. Absolventský koncert - orchestrální

Ve skladbách A. Tučapského (světová premiéra), R. V. Williamse a R. Strausse absolvují Jaroslav Kneisl, David Křížek a Petra Fichtnerová [program]

středa 19. 4. 2006 v 19.00 hodin, Kroměříž, sál psychiatrické léčebny

V. Absolventský koncert

Ve skladbách H. Wieniawského, J. Suka a B. Martinů absolvují Pavla Dostalíková, Jitka Hrodková a Veronika Kalusová [program]

pondělí 10. 4. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Violoncellový recital Kamila Žvaka

Z. Kodály, D. Gabrielli, D. Šostakovič, B. Martinů [program]

středa 5. 4. 2006 v 19.00 hodin, Kroměříž, sál psychiatrické léčebny

IV. Absolventský koncert

Ve skladbách J. Brahmse, I. Albenize, V. Kaprálové, D. Kabalevského a N. Paganiniho absolvují Petra Soldatová, Hana Kosterová a Hana Vaculíková [program]

úterý 4. 4. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Komorní večer s flétnou

Erwin Schulhoff, Otar Vasiljevič Taktakišvili, César Franck [program]

úterý 4. 4. 2006 v 19.00 hodin, Kroměříž, sál ZUŠ Jánská

II. Klarinetový koncert - seminář

G. Vránek, K. Stamic, H. Trneček, Ch. V. Stanford, C. Saint-Saëns, F. Domažlický, F. Poulenc [program]

pondělí 3. 4. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

N. Paganini, S. Rachmaninov, A. Dvořák, F. Poulenc [program]

středa 29. 3. 2006 v 19.00 hodin, Kroměříž, sál psychiatrické léčebny

III. Absolventský koncert

Ve skladbách V. Trojana, H. Brehmeho, A. N. Cholminova, A. Dvořáka, J. Brahmse a L. Janáčka absolvují Dita Dudková, Petr Kostka a Jana Lindtnerová [program]

středa 15. 3. 2006 v 15.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní recital Anety Tománkové

G. F. Händel, R. Schumann, F. Chopin, M. Ravel [program]

úterý 14. 3. 2006 v 19.00 hodin, Kroměříž, sál psychiatrické léčebny

II. Absolventský koncert

Ve skladbách L. Janáčka, C. Debussyho, C. Reineckeho a J. Brahmse absolvují Hana Odstrčilíková, Martina Zámečníková a Květa Juřenová [program]

I. Absolventský koncert - orchestrální

Ve skladbách F. V. Kramáře, J. Pauera, J. Sibelia absolvují Eva Murínová, Jindřich Ponížil a Pavel Koplík [program]

úterý 14. 2. 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

F. Chopin, B. Smetana, J. Brahms, P. Hindemith, R. Schumann, L. van Beethoven, F. Liszt [program]

pondělí 13. 2. 2006 v 14.30 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů klavírní třídy Jany Špaňhelové

J. Haydn, W. A. Mozart, L. van Beethoven, F. Chopin, B. Smetana [program]

středa 18. ledna 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Trombonový koncert

J. E. Galliard, J. Naulaise, D. Haddad, G. Senon, A. Lebeděv, J. G. Mortimer, F. David, P. Hindemith [program]

čtvrtek 12. ledna 2006 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Trombonový koncert

G. Senon, J. E. Galliard, P. Židek, A. Guilmant, L. Gröndahl, J. Davison, A. Lebeděv [program]

úterý 10. ledna v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert pedagogů

J. S. Bach, J. Mattheson, G. Ph. Telemann, J.K.Vaňhal, E. H. Grieg, G. Bottessini, S. Rachmaninov [program]

čtvrtek 15. prosince 2005 v 19.30 hodin, Dům kultury

Vánoční koncert

E. Pascha, J. J. Ryba [program]

středa 14. prosince 2005 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní recital Lucie Stacke

L. van Beethoven, R. Schumann, C. Debussy, F. Chopin [program]

pondělí 12. prosince 2005 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Komorní koncert

J. S. Bach, E. Bloch, A. Piatti, E. Grieg, A. Dvořák, B. Martinů [program]

středa 9. listopadu 2005 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

J. Haydn, J. Ch. Bach, J. A. Hoffmeister, P. Trojan, G. Enescu [program]

pondělí 7. listopadu 2005 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

J. S. Bach, C. Saint - Saëns, B. Martinů, N. Paganini [program]

čtvrtek 1. září 2005 v 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert Lukáše Moťky

G. B. Pergolesi, F. Hidas, B. Szunyogh, F. Martin, P. Hindemith [program]

středa 15. června 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

J. Dadák, N. Paganini, J. S. Bach, W. A. Mozart, J. Sibelius [program]

pondělí 6. června 2005 v 17,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert vítěze Pražského jara - Kvarteta Pavla Haase

M. Davies, L. van Beethoven, F. Schubert [program]

středa 1. června 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

L. van Beethoven, L. Janáček, Ch. de Bériot, D. Popper, J. S. Bach, F. Chopin, F. Liszt [program]

úterý 31. května 2005 v 18,00 hodin, kostel sv. Mořice

Koncert studentů varhanní třídy Ester Morawetzové

César Franck, Jean Francaix, Louis Vierne, Paul Hindemith, Max Reger [program]

pondělí 30. května 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

D. Cimarosa, J. Haydn, S. Šulek, A. Arutjunjan [program]

čtvrtek 26. května 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Houslový koncert

J. S. Bach, W. A. Mozart, P. Rode, F. Mendelssohn - Bartholdy, H. Wieniawski [program]

středa 25. května 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentek klavírní třídy Márie Vaitové

J. S. Bach, D. Scarlatti, L. van Beethoven, F. Liszt, F. Chopin, B. Smetana, B. Bartók [program]

úterý 24. května 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní koncert

S. Rachmaninov, S. Prokofjev, F. Chopin, C. Debussy, L. van Beethoven [program]

úterý 17. května 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

J. Ch. Bach, F. Francoeur, W. A. Mozart, G. Dávid, J. Haydn, P. Hindemith, M. Bártek [program]

pondělí 16. května 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů klavírní třídy Vandy Jandové

J. S. Bach, C. Saint-Saëns, W. A. Mozart, E. Douša, L. van Beethoven, F. Chopin, B. Smetana, F. Liszt, S. Rachmaninov [program]

pondělí 9. května 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

E. Bozza, F. Mendelssohn - Bartholdy, A. Vivaldi, L. van Beethoven, E. Suchoň [program]

středa 4. května 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní recital "Hudební Praha XIX. století"

Klavírní skladby C. M. von Webera, F. Liszta, V. J. Tomáška, B. Smetana a V. Nováka hraje Tomáš Víšek [program]

pondělí 2. května 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní recital Martiny Mergentalové

Klavírní skladby G. F. Händela, J. Brahmse, F. Mendelssohna - Bartholdyho a A. Hananiho [program]

čtvrtek 28. dubna 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní recital Ondřeje Hubáčka

J. Brahms [program]

středa 27. dubna 2005 v 19,00 hodin, sál psychiatrické léčebny

Absolventský koncert

Skladbami L. Koželuhy, J. Meisla, R. Schumanna a W. A. Mozarta absolvují Ladislava Hetmerová, Petra Blatná a Jan Langer. [program]

úterý 26. dubna 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní recital Venduly Urbanové

M. Clementi, F. Schubert, W. A. Mozart [program]

pondělí 25. dubna 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů klavírní třídy Martiny Merunkové

L. van Beethoven, F. Chopin, E. H. Grieg, E. Suchoň, C. Debussy, A. Dvořák [program]

středa 20. dubna 2005 v 19,00 hodin, sál psychiatrické léčebny

Absolventský koncert

Skladbami L. Janáčka, M. Ravela, B. Smetany, H. Wieniawského, D. Scarlattiho a C. Debussyho absolvují Markéta Kučerová, Věra Zavičáková a Martina Valentová. [program]

pondělí 18. dubna 2005 v 19,30 hodin, Dům kultury Kroměříž

Koncert komorních souborů Konzervatoře P. J. Vejvanovského

Koncert pořádá Dům kultury Kroměříž. [program]

pondělí 18. dubna 2005 v 17,00 hodin, aula konzervatoře

Houslový koncert

H. Wieniawski, L. Janáček, J.S. Bach, Z. Fibich [program]

středa 13. dubna 2005 v 19,00 hodin, sál psychiatrické léčebny

Absolventský koncert

Skladbami L. van Beethovena, S. Rachmaninova, S. Prokofjeva, B. Brittena a G. Enesca absolvují Lenka Kašparová, Mária Hanzová a Helena Jančíková. [program]

úterý 12. dubna 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Trombonový koncert

M. Bártek, J. Dvořáček, F. David, E. Bozza, P. Hindemith, S. Šulek, J. S. Bach, R. V. Williams, C. M. Weber [program]

pondělí 11. dubna 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

A. Kusyakov, P. J. Vejvanovský, J. Hubeau, L. van Beethoven, F. Chopin, B. Martinů, G. Roparts, J. Hnilička [program]

středa 6. dubna 2005 v 19,00 hodin, sál psychiatrické léčebny

Orchestrální absolventský koncert

Skladbami P. Hindemitha, P. Crestona, a J. Filase absolvují Břetislav Hera, Josef Novák a Lukáš Moťka. [program]

pondělí 4. dubna 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

J. W. Duarte, G. Roparts, J. Hnilička, C. Chaminade, Š. Rak, J. N. Hummel, P. J. Vejvanovský [program]

středa 30. března 2005 v 19,00 hodin, sál psychiatrické léčebny

Absolventský koncert

Skladbami J. N. Hummela, V. Nováka, F. Chopina a E. Lala absolvují Petr Hradil, Martina Trtková a Klára Turková. [program]

úterý 22. března 2005 v 19,00 hodin, sál psychiatrické léčebny

Absolventský koncert

Skladbami M. Brucha, C. M. von Webera, A. Skrjabina, L. Fišera a B. Smetany absolvují Jan Kovalovský, Eva Kumpoštová a Jiří Kovár. [program]

pondělí 21. března 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

J. E. A. Koželuh, M. Bártek, P. Hindemith, F. Chopin, B. Martinů, S. Šulek [program]

pondělí 14. března 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

G. Roparts, M. Bártek, J. S. Bach, R. Strauss, M. Schneider- Trnavský, J. N. Hummel [program]

středa 9. března 2005 v 19,00 hodin, sál psychiatrické léčebny

Absolventský koncert

Skladbami J. Brahmse, E. Bozzy, J. G. Mortimera a G. Botessiniho absolvují Eva Hrubešová, Rostislav Balaštík a Kateřina Truksová. [program]

středa 2. března 2005 v 19,00 hodin, sál psychiatrické léčebny

Absolventský koncert

Skladbami C. Saint - Saënse, L. Koželuhy a J. Iberta absolvují Aleš Chutný, Veronika Herberková a Denisa Kratinová. [program]

pondělí 28. února 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

H. Trneček, L. Brouwer, F. Schubert, J. Haydn, B. Kovács, B. Britten [program]

čtvrtek 24. února 2005 v 19,00 hodin, sál psychiatrické léčebny

Absolventský orchestrální koncert

Skladbami P. I. Čajkovského, B. Martinů a R. Schumanna absolvují Jiří Novák, Věra Kousalíková a Jiří Kadavý. [program]

pondělí 21. února 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert bývalých absolventů

J. S. Bach, L. van Beethoven, C. Franck [program]

čtvrtek 10. února 2005 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Klavirní recital Martiny Juhaňákové

L. van Beethoven, P. Hindemith, F. Chopin, O. Respighi [program]

středa 9. února 2005 v 19,30 hodin, Kulturní dům Kroměříž

Absolventský koncert Aleše Hejcmana

Na koncertě Mistři 20. století pořádaném Art Collegium 2002, Městem Kroměříž a Klubem Unesco vystoupí s Moravskou filharmonií Olomouc posluchač 6. ročníku Aleš Hejcman ze třídy M. Šišky v Koncertu pro klarinet a orchestr A. Coplanda.

středa 2. února 2005 v 19 hodin, aula konzervatoře

Večerní koncert

G. Caccini, A. Grandi, V. de Crescenzo, A. Vivaldi, G. F. Händel, A. Scarlatti, J. Brahms, J. Dowland [program]

středa 26. ledna 2005 v 19,30 hodin, chrám Bl. Panny Marie, Kroměříž

Koncert Konzervatoře P. J. Vejvanovského věnovaný obětem přírodní katastrofy v Asii

H. Purcel, J. S. Bach, A. Dvořák, C. Franck, G. Fauré, T. L. de Victoria, B. Martinů, A. Bruckner [program]

středa 26. ledna 2005 v 19 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

G. Händel, W. Lawes, M. Tesař, L. van Beethoven, R. Schumann, J. Mysliveček, A. Dvořák, W. A. Mozart [program]

středa 19. ledna 2005 v 18,30 hodin, aula konzervatoře

Trombonový koncert

Y. Bordéres, J. Naulais, P. Koepke, A. Čerepin, J. Dvořáček, G. Jacob, J. S. Bach, S. Šulek, P. Hindemith [program]

středa 12. ledna 2005 v 19 hodin, aula konzervatoře

Večerní koncert

Francois Francouer, Antonín Dvořák, Paul Hindemith, Karel Stamitz, Johannes Brahms, Carl Maria von Weber [program]

středa 12. ledna 2005 v 16 hodin, aula konzervatoře

Koncert varhanní třídy Ester Moravetzové

J. S. Bach, H. Scheidemann, V. Lübeck, F. Mendelssohn - Bartholdy, O. Mácha [program]

úterý 11. ledna 2005 v 19 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

F. Poulenc, G. Gershwin, E. Hlobil, C. M. von Weber, S. Rachmaninov, B. Smetana [program]

pondělí 13. prosince 2004 v 13,30 hodin, aula konzervatoře

Koncert klavírní třídy Jany Špaňhelové

J. S. Bach, F. Liszt, A. Dvořák, L. van Beethoven, F. Chopin, R. Schumann, S. Prokofjev, A. Skrjabin, L. Fišer [program]

pondělí 6. prosince 2004 v 15,30 hodin, aula konzervatoře

Kontrabasový a pěvecký koncert

M. Gajdoš, D. Alard, R. Tuláček, G. Bottesini [program]

pondělí 29. listopadu 2004 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

J. S. Bach, F. Sor, C. M. von Weber, J. A. Koželuh, C. Saint-Saëns, A. Copland [program]

středa 24. listopadu 2004 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Koncert studentů

J. S. Bach, J. Brahms, M. Berkovič, J. A. Koželuh, H. Neumann, J. Suk, W. A. Mozart, M. Ravel, H. B. Crusell [program]

úterý 23. listopadu 2004 v 19,00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní koncert studentů

J. Haydn, J. Suk, E. Grieg, W. A. Mozart, A. Dvořák, B. Martinů, J. S. Bach, F. Chopin, Z. Fibich, F. Chopin, L. van Beethoven, R. Schumann, B. Smetana [program]

pondělí 15. listopadu. 2004 19.00 hodin, aula konzervatoře

Koncert pedagogů

W. A. Mozart, B. Smetana, L. Janáček, A. Dvořák, I. J. Paderewski, F. Schubert, G. Verdi, R. Wagner, G. Puccini [program]

pondělí 8. listopadu. 2004 19.00 hodin, aula konzervatoře

Komorní koncert pedagogů

A. Dvořák, R. Schumann, P. Eben [program]

pondělí 25. října 2004 19.00 hodin, aula konzervatoře

Klavírní a pěvecký koncert

F. Mendelssohn - Bartholdy, C. M. von Weber, W. A. Mozart, A. Dvořák, L. Janáček, B. Sedláček, F. Chopin [program]

pondělí 20. 9. 2004 19.30 hodin, Sněmovní sál Arcibiskupského zámku

Koncert Kroměřížského hudebního léta

B. Smetana, A. Dvořák, B. Martinů, P. Eben, C. Monteverdi
Účinkuje orchestr a sbor studentů konzervatoře.

středa 29. 9. 2004 16.00 hodin, 19.30 hodin Sněmovní sál Arcibiskupského zámku

Koncerty školního orchestru pro seniory a pro Hospodářskou komoru

B. Smetana, A. Dvořák

zpět na aktuální koncerty