Interní informace pro žáky

Informace k zahájení školního roku 2023/2024

Rozvrhy pro školní rok 2023/2024

Rozdělení do skupin pro školní rok 2023/2024

Organizace školního roku 2023/2024

Notový archív pro klavíristy. Zde si můžete stáhnout aktualizovaný seznam notového materiálu klavírních skladeb, které jsou k zapůjčení u prof. Švehlákové na č. 9.

Maturita a absolutorium. Sledujte aktuální informace k maturitní a absolventské zkoušce.

Protokol o absolventské přehrávce. Protokol potřebný k absolventské přehrávce je ke stažení zde. (Při jeho vyplňování přecházejte na další řádek šipkou, nikoli enterem.)

Pokyny k formální úpravě závěrečné absolventské písemné práce. Absolventům jsou určeny Základní informace k struktuře a formální úpravě závěrečných absolventských prací a příklad titulní strany a prohlášení.

Příspěvky SPKK studentům. Můžete si stáhnout Žádost o poskytnutí příspěvku na náklady spojené s účastí na soutěži či podobné akci a Vyúčtování akce.

Formulář pro seznam přečtených literárních děl k maturitě z českého jazyka si můžete stáhnout zde.

Strukturovaný životopis. Při přihlášce ke konkurzu nebo při podání žádosti o pracovní místo bývá vyžadován tzv. strukturovaný životopis. Soubory cv_1.doc a cv_2.doc obsahují příklady životopisu. Vlastní životopis získáte úpravou některého z těchto souborů. (V dokumentech je použito tabulky. Položka Skrýt mřížku resp. Zobrazit mřížku v nabídce Tabulka zneviditelní resp. zviditelní její mřížku.)

Žádosti:

Užitečné odkazy:

Z novinek